среда, 13 января 2016 г.

Лондон і його визначні місця. Урок англійської мови 4 клас

Лондон і його визначні місця. Урок англійської мови 4 клас

Тема. Лондон і його визначні місця.
Мета. Ознайомити з новою лексикою теми. Навчати утворювати ступені порівняння багатоскладових прикметників. Поглибити знання учнів про визначні місця Лондона. Виховувати почуття причетності до світової історії та культури.
Обладнання: підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи, для роботи у парах, в групах.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Today we’ll have a very interesting topic — London. You’ll know a lot about this city and about its places of interest.
But first let’s revise the modals and check your homework.
3. Перевірка домашнього завдання.
РЗ, впр. 3(с. 37—38).
1) Учитель просить двох-трьох учнів прочитати складені ними речення.
2) Учні по черзі називають модальні дієслова, які вони вибрали.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Учитель пише на дошці слова: capital, Eiffel Tower, Becketov, Christopher Wren, St Paul’s Cathedral, St Sofia’s Cathedral, Stonehenge, Carnegie Hall, Seine, Big Ben, Statue of Liberty, Thames.
T: First let’s see what you know about this city. Look at the words on the blackboard and tell which of them are connected with our topic «London».
Учні називають слова, пов’язані з темою «Лондон». Учитель коментує їхній вибір:
• capital, because London is the capital of Great Britain.
• Christopher Wren, because he was’a famous English architect who built St Paul’s Ca­thedral.
• St Paul’s Cathedral is one of the most beautiful English churches.
• Big Ben because it is the famous clock on the Houses of Parliament.
• Thames — the big river in London.
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Подання нового лексичного матеріалу.
1) Впр. 1 (с. 68).
Т: Look at the picture and tell what buildings and places you can see in the city. Учні роздивляються малюнки й називають зображені на них будівлі.
2) РЗ, впр. 1 (с. 38). Учні записують назви будівель, намагаючись не підглядати у підручники.
3) Впр. 2 (с. 68). Числівники.
Т: In the text we are going to read today there are some numbers. So let’s practise them. Учитель пояснює слова hundred, thousand, million. Учні по черзі називають числівники, подані у тексті вправи.
4) РЗ, впр. 2 (с. 39).
Учні записують числівники словами та ланцюжком читають речення. Т: Listen to the numbers. Circle the number you’ll hear: 1) Seven hundred, 2) fourteen thousand, 3) one million, 4) thirty, 5) twelve thousand, 6) eight million, 7) fifty thousand, 8)sixteen million.
2. Подання тексту для читання, впр. З (с. 69).
1) Етап підготовки до читання.
а) Активізація лексичного матеріалу.
Учні читають слова, подані перед текстом, і речення, які їх ілюструють.
б) Бесіда за малюнками до тексту.
Т: Look at the pictures on pages 69—71. What places of interest can you see there? What do you know about them?
2) Етап читання.
T: Read the text quickly and write all the numbers you’ll find. .
Учні самостійно читають текст і виписують у зошити числівники: 8, 000,000, 100, 10, 000.
Т: Which of the numbers refer to the streets of London/population of London/Tower Bridge?
Учні відповідають, після цього ланцюжком читають текст і перекладають його укра­їнською мовою.
3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.
Т: Are the following statements true or false?
Познач правильні (+ ) ma неправильні ( – ) твердження.
1. London is a capital city.
2. The population of London is about eight thousand people.
3. Tower Bridge crosses the river Thames.
4. The Tower of London is a church.
5. Big Ben is a clock.
6. One of the oldest royal churches is Westminster Abbey,
7. There is only one park in London — Regent’s Park.
8. The tube is the oldest metro in the world.
4) Bnp. 6 (c. 72). Рольова гра.
Учні по черзі виконують рол ь екскурсовода (спочатку в Лондоні, а потім у своєму місті). Решта учнів, уявляючи себе туристами, ставлять запитання про Лондон (за текстом) і про своє місто.3. Відпрацювання лексичного матеріалу теми «Лондон».
1) Вікторина.
Учні у групах відповідають на запитання вікторини. Група, яка дасть найбільшу кількість правильних відповідей, — переможець.
Обери правильну відповідь на запитання.
LONDON QUIZ
1. Where is London situated?
a. .On the continent.
b. On the island of Great Britain.
c. On the island of England.
2. When was London founded?
a. More than 4 thousand years ago.
b. More than 2 thousand years ago.
c. About 1 thousand years ago.
3. How many people live in London?
a. 6 million.
b. 7 million.
c. 8 million.
4. Which of these places is not in London?
a. The Tower.
b. Nelson’s Column.
c. The Coliseum.
5. How heavy is Big Ben?
a. 10.5 tons.
b. 13.5 tons.
c. 15 tons.
6. How many rooms does Buckingham Palace have?
a. 600.
b. 700.
c. 800.
7. Where are the nation’s kings and queens crowned?
a. At London Tower.
b. At Westminster Abbey.
c. At Buckingham Palace.
8. What is the name of the architect who built St Paul’s Cathedral?
a. Sir Charles Barry.
b. Sir Christopher Wren.
c. Northmore Pugin.
9. When was the Great Fire of London?
a. In 1666.
b. In 1777.
c. In 1888.
10. When did the fire destroy the famous historic ship – the Cutti Sark?
a. In 1666.
b. In 2007.
c. In 1066.
11. How long is the river Thames?
a. More than 100 km long.
b. More than 200 km long.
c. More than 300 km long.
2) Розвиток мовлення.
Учні працюють у парах: обирають правильний варіант відповіді на запитання діалогу, після чого інсценують цей діалог.
1. Оберіть правильний варіант відповіді в діалозі.
2. Інсценуйте діалог у парах.
Natalie: Did you really go to London last summer, Dmytro? Peter: a. That’s right.
b. Yes, I am.
c. No, I don’t.
Natalie: Did you go on a sightseeing tour? Peter: a. London is great.
b. I travelled by bus.
c. Yes, I did.
Natalie: What place of interest did you like most? Peter: a. The Tower of London.
b. Big Ben isn’t really very big!
c. I don’t.
4. Подання граматичного матеріалу. Ступені порівняння багатоскладових прикметників.
1) Бесіда з учнями.
Т: We said that when we want to compare two things, we use a comparative adjective and if we want to compare three or more things, we use a superlative adjective. If the adjective is short (e. g. big, long) we add suffixes -er, -est: big — bigger — the biggest.But if the ad­jective is rather long (e. g. beautiful, famous), we can’t add suffixes -er, -est, because the words wouldn’t sound good then. What shall we do? Look at the table and tell.
Adjectives
PositiveComparativeSuperlative
more + adj.most + adj.
beautifulmore beautiful(the) most beautiful
comfortablemore comfortable(the) most comfortable
famousmore famous(the) most famous
Учні самостійно формулюють правило про утворення прикметників вищого та найви­щого ступенів порівняння, які мають три і більше складів.
Т: Look at the text «London* and find the examples of comparative and superlative ad­jectives there.
2) Bnp. 4(c. 71 — 72).
Учні читають приклади прикметників, подані у вправі, і розглядають малюнки, які їх ілюструють. Потім читають речення з цими прикметниками.
3) Впр. 5 (с. 72).
Учні в зошитах записують прикметники у трьох ступенях порівняння. Учитель збирає зошити й перевіряє правильність виконання завдання.
4) РЗ, впр. З (с. 39).
Учні самостійно заповнюють таблицю. Потім по черзі називають три ступеня порів­няння прикметників.
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
Розповідати про Лондон за текстом впр. З (с. 69—71).
2. Підведення підсумків уроку.
Т: What fact about London you have learned today was the most interesting for you? Why?

Комментариев нет:

Отправить комментарий